Starbul Haberleri

Starbul Ön Okuması Kayıp Dünya Sitesinde

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Starbul romanı, Kayıp Dünya web sitesinde tanıtıldı. Kitaptan ikinci bölümün yer aldığı sayfada çok estetik bir tasarımla kitabın kapağı sunuldu.

Tanıtımı görmek için tıklayınız.

https://www.kayipdunya.com/kayip-dunya/on-okuma-starbul-suleyman-sonmez

Ön Okuma: “Starbul” – Süleyman Sönmez

STARBUL ROMANI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

www.bitly.com/starbul

 

 

KAYIP DÜNYA SİTESİ:

Kayıp Dünya, bilimkurgu, fantastik edebiyat ve mitoloji alanlarında gerek amatör gerekse profesyonel yazarlar tarafından yazılmış, makaleler, incelemeler, kısa hikâyeler ve kitap ön okumaları barındıran çevrim-içi bir yayındır.

Kayıp Dünya’da ayrıca röportajlara, farklı Dünya Mitolojilerine ait sözlüklere ve 2001’den bu yana gelişen yazı ve yazar arşivine ulaşabilirsiniz.

Kayıp Dünya – Bilimkurgu, Fantastik Edebiyat ve Mitoloji

 

Etiketler

Süleyman Sönmez

Süleyman Sönmez, 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. “İkiden Üçe: Çemberin Öyküsü - İkinci Boyut Efsanesi” adlı hikâye kitabı, Türkiye'nin en çok indirilen dördüncü e-kitabı oldu. On beş yıl boyunca kültür, sanat, teknoloji, eğitim konularında makaleler yazdığı “Güneşin Tam İçinde” adlı web sitesi Türkiye'nin en iyi kültür sanat blogu seçildi. Eğitim Teknolojileri uzmanı ve öğretmen olarak çeşitli eğitim kurumlarında çalıştı. İnsan olma macerasına, eşi ve kızıyla birlikte büyüyerek, sevgiyle öğrenerek devam ediyor. Youtube, Spotify ve iTunes podcast kanallarında hikâyelerini seslendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı