Sesli kitap hızla yayılıyor. Kitabın şu anda sesli kitabı yok. Ancak Starbul romanından küçük bir bölümü müthiş yorumu ile Yalçın Altın seslendirdi.

Kendi kanalımda yıllardır seslendirme yaparım. Kolay kolay beğenmem. Bu seslendirme efsane olmuş. Özellikle yaşlı müşteri bölümünde benimle dinleyenler dönüp yüzüme baktı. “Nasıl? Bu harika!”

Çok sevindirici bir durum. Gün gelir kitabın sesli versiyonu çıkarsa yine Yalçın Bey’in seslendirmesini isterim. 7 yılda yazılan eser ancak böyle bir özene teslim edilir

Haydi kitaptan bu kesiti dinleyelim. Unutmadan bunu dinlemek akışı bozmayacak. Kitabın hemen başı. Bölümü dikkatle seçtik. Öykünün havasını anlamanız için yeterli.

 

STARBUL ROMANI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

www.bitly.com/starbul

 

Yalçın Altın Youtube Kanalları:
https://www.youtube.com/channel/UCUJWeYNC9xuFBy7XLdxfjuw

 

STARBUL

İstanbul'un geleceğinde müthiş bir polisiye maceraya katılmaya hazır mısınız?

Starbul'u Kitapyurdu sitesinden indirimli satın almak için tıklayın https://www.kitapyurdu.com/kitap/starbul/546488.html


Beyinlere implant çip yerleştirildiğinde yaşam nasıl olacak? İnsanlara kendi iç sesleri kadar yakın olan “Fısıltı” adlı yapay zekâ neler yapabilmemizi sağlayacak?
Yaşanan her şeyin deneyim olarak yüklendiği yeni sosyal medya “Humanetey”, nasıl bağlar kurmamızı sağlayacak?

Zeynep, yüzyılın sonundaki dünyada, bugünkünden çok farklı bir İstanbul’da yaşayan genç bir annedir. Beklenmedik bir kazayla hayatı paramparça olur. Suçluları aramak için çıktığı yolda, karşılaştığı sıra dışı insanları ve olayları çözdükçe büyük bir bulmacanın içinde olduğunu fark eder.

* İstanbul’un son taksi şoförü
* Dünyayı Yöneten Yapay Zeka
* “İstanbul Yüz Bin Drone Savaşı” kahramanı Yüzbaşı
* Ölümün ötesini gören ressam
* Mesih’i arayan hacker
* Sosyal medya fenomeni ünlü bir dalgıç
* Robotların camisinden bir imam
* Yükseltilmiş İnsanlar
* Son İnsan Başkan
* Geleceği şekillendiren bilim insanı ve
* Binbir yüzlü katil...

İstanbul’un dev gökdelenlerinde, su ve yer altı kentlerinde, Serbest Bölge’de yol alın. Tümünün yaşamlarını bağlayan yüzyıllık olay örgüsünde, nefes kesen, dozu adım adım yükselen STARBUL macerasına katılın.

Starbul Kitabın Resmi Sitesi:
www.starbul.com

Süleyman Sönmez


Detaylı bilgi:
https://www.gunesintamicinde.com/starbul-yildiz-zeka-romanim-basildi/

2 YORUM VAR

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here