Starbul Seslendirme

Starbul – Seslendirme

Makaleyi dinlemek ister misiniz?

 

Sesli kitap hızla yayılıyor. Kitabın şu anda sesli kitabı yok. Ancak Starbul romanından küçük bir bölümü müthiş yorumu ile Yalçın Altın seslendirdi.

Kendi kanalımda yıllardır seslendirme yaparım. Kolay kolay beğenmem. Bu seslendirme efsane olmuş. Özellikle yaşlı müşteri bölümünde benimle dinleyenler dönüp yüzüme baktı. “Nasıl? Bu harika!”

Çok sevindirici bir durum. Gün gelir kitabın sesli versiyonu çıkarsa yine Yalçın Bey’in seslendirmesini isterim. 7 yılda yazılan eser ancak böyle bir özene teslim edilir

Haydi kitaptan bu kesiti dinleyelim. Unutmadan bunu dinlemek akışı bozmayacak. Kitabın hemen başı. Bölümü dikkatle seçtik. Öykünün havasını anlamanız için yeterli.

 

STARBUL ROMANI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

www.bitly.com/starbul

 
 

Yalçın Altın Youtube Kanalları:
https://www.youtube.com/channel/UCUJWeYNC9xuFBy7XLdxfjuw

Etiketler

Süleyman Sönmez

Süleyman Sönmez, 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. “İkiden Üçe: Çemberin Öyküsü - İkinci Boyut Efsanesi” adlı hikâye kitabı, Türkiye'nin en çok indirilen dördüncü e-kitabı oldu. On beş yıl boyunca kültür, sanat, teknoloji, eğitim konularında makaleler yazdığı “Güneşin Tam İçinde” adlı web sitesi Türkiye'nin en iyi kültür sanat blogu seçildi. Eğitim Teknolojileri uzmanı ve öğretmen olarak çeşitli eğitim kurumlarında çalıştı. İnsan olma macerasına, eşi ve kızıyla birlikte büyüyerek, sevgiyle öğrenerek devam ediyor. Youtube, Spotify ve iTunes podcast kanallarında hikâyelerini seslendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı